Counter Strike serveriai

Box art for the Windows stand-alone release

Box art for the Windows stand-alone release (Photo credit: Wikipedia)

Dažnai susimąstome, kuris yra geriausias counter strike serveris ir vienareikšmiškai į tai negalime atsakyti. Visi serveriai savaip yra geri. Vienas jų išsiskiria savo unikalumu, kitas gali pasigirti didžiulu žaidėjų skaičiumi, tad apibendrindami galime teigti, kad geriausiais counter strike 1.6 serveris yra tas, kuris traukia žaidėjus, yra unikalus ar savaip įdomus.

Populiariausiu cs serverių mod’u galime laikyti public serverius, šie serveriai žaidėjus traukia savo paprastumu, tvarka, komandiniu žaidimu. Kiekvienas Counter Strike serveris turi savo taisykles ir tvarką, kurios būtina laikytis, kitaip gręsia – ban’as. Nubausti žaidėjai dažniausiai turi galimybę įrodyti savo nekaltumą, pateikdami bet kokią informaciją įrodančia žaidėjo tiesą (dažniausiai tai būna screen’ai ar dem’o failai). Taip pat šiuolaikinio jaunimo gan mėgstami ir populiarūs serveriai yra Surf ir Zombie serveriai, visus šiuos serverius galite išmėginti šiame counter strike serverių tinkle

Counter-Strike Online

Counter-Strike Online (Photo credit: Wikipedia)

Nors ir žaidimas Counter Strike 1.6 gyvuoja ne vienerius metus, jis dar išlaiko didžiulę masę žaidėjų, kurie šį žaidimą laiko klasiką ir nekeičia jo į jokius kitus, žymiai gražesnia grafika pasižyminčius žaidimus. Šis žaidimas nereikalauja ypatingų kompiuterio reikalavimu, todėl yra labai mėgstamas ir tebežaidžiamas iki šiol. Žmonės neturėdami pakankamai daug pinigų naujausioms technologijoms/kompiuteriams tenkinasi tuo ką turi ir yra labai patenkinti. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl counter strike dar gyvas ir gyvens dar ne vienerius metus. Atsiradus naujai counter strike source versijai, counter strike 1.6 half life varikliui iškilo didelė grėsme, tačiau jis atsilaikė, ir galime manyti, kad yra net gi populiaresnis už naujesnįjį counter strike source. Galime tik pasidžiaugti kiek daug lietuviškų counter strike serverių mes turime.Įvairųs Gungame, deathrun, jailbreak, csdm,hns,warcraft3 modai tik įrodo counter strike 1.6 prisitaikymą prie žaidėjų norų, šio žaidimo lankstumą.

English: The C and S from the Counter-Strike l...

English: The C and S from the Counter-Strike logo, stylised. (Photo credit: Wikipedia)

Teišlieka klausimas ar mūsų vaikai žinos ką mums reiškė tuometinis žodžio counter strike trumpinys cs. Manau, kad jis jau yra neatsiejama kompiuterinių žaidimų istorijos dalis, žaidimas, kuris įkvėpė tūkstančius kitų žaidimų kūrėju, milijonus ar net milijardus žaidėju ir kitų kompiuterinių žaidimų mėgėjų bei serverių kūrėju, kurių dėka, dabar galime pasirinkti iš tokios didžiulės counter strike serverių gausos.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: